Hakkımızda

Eskişehir Nam Tur, güler yüz ve güvenle Eskişehir’de personel ve öğrenci taşımacılığı hizmetleri vermektedir. Filosu her gün biraz daha büyüyen, teknolojiyi, sektörün getirdiklerini daima yakından takip eden firmamız, önce can güvenliği ilkesiyle çalışır. Günün 24 saati trafikte akan bir iş yaptığımız için güvenli ve konforlu bir seyahat sunma sorumluluğu olan personellerimiz bu kriterlere eksiksiz uyarak çalışmaktadır.

 

Gerek araçlarımız gerek personellerimizle Eskişehir personel servisi olarak zorlu bir sektörde başarılı olan Nam Tur, müşterilerinin taleplerini her zaman karşılamıştır. Çalıştığımız şirketlerin personel dağılımlarına göre özenle çizilen güzergahlarımız her iki taraf için de en doğru çözüm düşünülerek oluşturulur. Her zaman tam saatinde öğrenci ve personelleri kapıdan alıp gideceği noktaya güvenle ulaştıran Nam Tur, daima güven ve kaliteyle çalışır.

 

Eskişehir öğrenci taşımacılığı kapsamında verdiğimiz hizmetlerde güvenlik ve hijyeni daima ön planda tutmaktayız. Öğrencilerimizin kapılarının önünde rehber eşliğinde alınması ve her birinin güvenli bir şekilde tam zamanında okuluna ulaştırılması personellerimiz için en önemli kriterdir. Her biri tecrübeli, gereken yetki ve izin belgelerine sahip olan şoför kadromuz, ailelerinin bizlere emanet ettiği çocuklara bilinçli bir şekilde hizmet verir.

 

Nam Tur olarak araç takip sistemlerimiz, personellerimize verdiğimiz eğitimlerle çalışanlarımızın ve taşıdığımız insanların huzur ve güvenliğini daima yakından izliyoruz. Trafikte güvenle seyahat kavramını ilke edinen Nam Tur, müşterilerinin isteklerini dikkate alan, saygı çerçevesinde dürüst bir hizmet sunan bir taşımacılık firmasıdır.

 

Nam Tur İletişim Bilgileri

Adres: Sütlüce Mahallesi Göz Sokak No:3/1 Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0505 866 81 32