Hizmetlerimiz

Personel Taşımacılığı

Eskişehir personel servisi hizmeti vermenin ilk koşulları zamanında ve güvenli bir seyahat güvencesi verebilmekten geçer. Personellerin mesai saatlerinin başında ve sonunda zaman kaybına uğramadan evine ve işine ulaşabilmesi, profesyonel personel taşımacılık firmaları sayesinde olur. Nam Tur, yıllardır sektörde verdiği hizmetlerle kalitesini göstermiş, taşımacılığa profesyonel bir bakış getirmiş bir firmadır.

Müşterilerimize en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlarla sunarken araçlarımızı da yenilemeye, filomuzu genişletmeye devam ediyoruz. Periyodik bakımları aksatılmadan yapılan, mevsim koşullarına göre gereken önlemleri sıkı sıkıya alan Nam Tur, sorumluluk sahibi personellerle güler yüzle hizmet verir.

Gerekli tüm eğitimlerden geçen, yetki ve izin belgelerine sahip sürücülerimiz, araçlarımızda bulunduğunuz süre boyunca seyahati sizin için konforlu ve keyifli bir hale dönüştürmek için çalışır. firmanız için aradığınız disiplinli, konforlu ve güvenli Eskişehir personel taşımacılığı hizmeti için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 Nam Tur İletişim Bilgileri

Adres: Sütlüce Mahallesi Göz Sokak No:3/1 Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0505 866 81 32